آموزش وردپرس

احتمالا یکی از دلایل اصلی که وارد این صفحه شده‌اید این است که می‌خواهید طراحی سایت یاد بگیرید. خب جای خوبی آمده اید و در اینجا قراره که طراحی سایت با وردپرس را یاد بگیرید.

وب سایت‌های معروف زیادی مانند مجله دیجی‌کالا، بلاگ ناسا، وب‌سایت رسمی کاخ سفید، ایسوس و هزاران سایت معروف دیگر از وردپرس استفاده می‌کنند.

یادگیری وردپرس چند مزیت دارد که در پایین به صورت لیست وار ذکر می‌کنیم.
مزیت‌های یادگیری طراحی سایت با وردپرس:

طراحی سایت بدون کد نویسی و مدیریت آسان وب سایت:

وردپرس با رابط کاربری آسان و کاربر پسند خود، حتی برای کاربران مبتدی نیز، به سادگی قابل استفاده است. همچنین برای طراحی سایت با وردپرس نیاز خاصی به دانش برنامه‌نویسی ندارید.

پشتیبانی از افزونه‌ها و قالب‌ها و در دسترس بودن آن‌ها:

با بازار گسترده افزونه‌ها و قالب‌های وردپرس، می‌توان به سرعت وب‌سایت خود را گسترش بدهید و آن را به سلیقه خود شخصی‌سازی کنید.

بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو (SEO):

طراحی اصولی هسته وردپرس و همچنین دسترسی شما به افزونه‌های دستیار سئو مانند یاست سئو و رنک مث به شما یک طراحی اصولی مبتنی بر اصول سئو را هدیه می‌دهد.

به‌روزرسانی‌های منظم قالب و افزونه‌ها:

با بروزرسانی منظم قالب و افزونه و همچنین هسته وردپرس، سایت خود را به لحاظ امنیتی بهینه کنید. همچنین هر بار با هر آپدیت، امکانات جدیدی در اختیار خواهید داشت.
چرا باید آموزش طراحی سایت با وردپرس را ببینید؟
هر وب سایتی به صورت کلی به سه رکن اصلی نیاز دارد. دامنه، هاست یا میزبان و نرم افزار سه بخش اصلی یک سایت هستند. وردپرس محبوب‌ترین نرم افزار سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که نزدیک به نیمی از سایت‌ها در دنیا از وردپرس استفاده می‌کنند.