آموزش قالب آوادا Avada

قالب آوادا (Avada) یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین قالب‌های وردپرسی چند منظوره در دنیاست. قالب آوادا با ارائه امکانات و انعطاف‌پذیری بالا، به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون کدنویسی، وب‌سایت‌های مختلف از شرکتی و فروشگاهی گرفته تا آموزشی را طراحی کنند.
ویژگی‌های قالب آوادا
قالبی چند منظوره: قالب آوادا یک قالب وردپرسی چندمنظوره محبوب است که به دلیل تنوع و انعطاف‌پذیری بالا، به انتخابی ایده‌آل برای طیف وسیعی از وب‌سایت‌ها تبدیل شده است. می توانید با آوادا انواع وب سایت های مختلف مانند شرکتی، شخصی و فروشگاهی را طراحی کنید.

صفحه ساز اختصاصی آوادا بیلدر: آوادا یک صفحه ساز قدرتمند همراه خودش ارائه می‌دهد که امکان طراحی صفحات با کشیدن و رها کردن المان‌ها و بدون کدنویسی را می‌دهد. همچنین با آوادا بیلدر از صفحه سازهای دیگر مانند المنتور و ویژوال کامپوزر بی نیاز خواهید شد.

بیش از 100 طرح آماده شرکتی و فروشگاهی: همراه آوادا شما به بیش از 100 طرح آماده از پیش طراحی شده که برای انواع مختلف وب‌سایت‌ها مانند کسب‌وکار، وبلاگ، پورتفولیو، و فروشگاه‌های آنلاین طراحی شده‌اند، دسترسی دارید و به راحتی می توانید آن ها را در سایت خود درون ریزی کنید.

سفارشی سازی آسان با دسترسی زیاد: با استفاده از تنظیمات گسترده قالب و آوادا بیلدر، می‌توانید رنگ‌ها، فونت‌ها، طرح‌بندی‌ها و بسیاری جنبه‌های دیگر وب‌سایت خود را به راحتی تنظیم و سفارشی سازی کنید.

کاملا رسپانسیو: قالب آوادا کاملاً رسپانسیو است، به این معنا که وب‌سایت‌های طراحی شده با آن بر روی دستگاه‌های مختلف از جمله موبایل‌ها و تبلت‌ها به خوبی نمایش داده می‌شوند. همچنین با آوادا بیلدر دسترسی دارید که برای هر سایز صفحه ای طرح خود را سفارشی سازی کنید.

سازگازی با افزونه های معروف: قالب آوادا با بسیاری از افزونه‌های محبوب وردپرس از جمله ووکامرسWooCommerce برای فروشگاه‌های آنلاین، WPML برای سایت های چند زبانه و گرویتی فرمز Gravity Forms سازگار است.

بهینه شده از لحاظ سئو: آوادا با توجه به اصول سئو طراحی شده است تا به شما کمک کند در نتایج جستجو رتبه‌بندی بهتری داشته باشید. همچنین با آوادا خیالتان از ارورهای متعدد قالب های غیره راحت است.

به روزرسانی منظم: خریداران قالب آوادا از پشتیبانی فنی عالی و به‌روزرسانی‌های منظم برای اطمینان از سازگاری با آخرین نسخه‌های وردپرس بهره‌مند می‌شوند. همچنین به صورت دوره ای نیز آپدیت های امنیتی برای قالب آوادا ارائه می شود.