مشاوره سئو سایت وردپرسی

مشاوره سئو و آنالیز سایت وردپرسی

اگر سایت وردپرسی دارید و می‌خواهید جذب ترافیک ارگانیک بهتری از گوگل و موتورهای جستجوی دیگر داشته باشید، جای خوبی آمده‌اید. من میلاد سور مدیر آگرینو، در تحلیل سایت، آنالیز محتوا و ساختار دسته بندی و برچسب های سایت تان به شما مشاوره خواهم داد.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید سایتم را آنالیز کنم و یا مشاوره سئو بگیرم؟ به این دلیل که ساختار سایت نقش تعیین کننده ای در ادامه فعالیت سایت شما دارد و مشاوره گرفتن از فردی که سال‌ها در این زمینه فعال بوده، می تواند به رشد سایت شما کمک کند. همچنین با آنالیز حرفه‌ای سایت شما، اشکالات سئویی و طراحی آن را به شما می‌گویم. با دانستن اشکالات تکنیکال و محتوایی، به راحتی برای رفع آن اقدام کنید.

مزایای خدمات مشاوره سئو و آنالیز سایت

ترافیک بیشتر و با کیفیت‌تر

با مشاوره سئو و ارائه راهکار به شما مشتری عزیز کمک می‌کنیم ترافیک ارگانیک بیشتر و مرتبط‌تری از گوگل و سایر موتورهای جستجو بگیرید.

فروش بیشتر

با ارائه راهکار جهت افزایش ورودی از کلمات کلیدی منتخب و همچنین آنالیز سایت از لحاظ UI/UX، به افزایش فروش شما کمک خواهیم کرد.

رضایتمندی مشتری

با استفاده از خدمات مشاوره سئو و آنالیز سایت وردپرسی آگرینو، مطمئن باشید که شما هم به جمع مشتریان راضی ما اضافه خواهید شد.

چرا برای مشاوره سئو آگرینو را انتخاب کنیم؟

چرا برای مشاوره سئو و آنالیز سایت، آگرینو را انتخاب کنیم؟

 • تجربه طراحی سایت و آشنایی با اصول UI/UX دید بهتری از سئو و سفر مشتری به ما داده است.

 • مشاوره به صورت یک جلسه یک ساعته خواهد بود و قبل از مشاوره سایت شما کامل بررسی خواهد شد. گزارش‌های مربوطه هم آخر جلسه برای شما فرستاده می‌شود

 • بررسی ساختار و طبقه‌بندی کلی سایت شامل دسته‌بندی‌ها، برچسب‌ها، برگه‌ها و نوشته‌ها
 • آنالیز و گزارش مشکلات هدینگ‌ها و متا دسکریپشن‌ها و ارائه راهکار جهت بهبود آن‌ها

 • شناسایی و گزارش ریدایرکت‌ها و زنجیره‌های Redirect Chains
 • بررسی و راهنمایی در خصوص بهینه‌سازی عکس‌ها و مدیاهای سایت
 • بررسی لینک‌های داخلی و خارجی. همچنین برای بهبود آن‌ها به شما راهکار خواهیم داد.

تعرفه مشاوره سئو و آنالیز سایت وردپرسی
مشاوره سئو قبل از طراحی سایت

یک جلسه یک ساعته در بستر آنلاین

کمک به شما در تدوین استراتژی و تعیین ساختار سایت

ارائه نقشه راه برای تولید محتوا

450/000 تومان

مشاوره سئو و آنالیز سایت وردپرسی

یک جلسه یک ساعته در بستر آنلاین

آنالیز کامل سایت و گزارش دهی به شما

ارائه راهکار و دستورالعمل جهت رفع اشکالات

750/000 تومان

مشاوره سئو سایت وردپرسی

اگر سایت دارید و یا قصد راه اندازی یک سایت فروشگاهی یا شرکتی را دارید، به احتمال زیاد به کسی نیاز خواهید داشت که در این مسیر پر پیچ و خم دیجیتال مارکتینگ و سئو همراه شما باشد. همانطور هم که می دانید سئو بخش خیلی مهمی از دیجیتال مارکتینگ محسوب می‌شود. با داشتن جایگاه بهتر در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان از فروش بیشتر و درآمد بیشتر لذت ببرید. همچنین از مقالات آموزشی ما هم برای افزودن به دانش دیجیتال خود بهره ببرید.

سوالی که پیش می‌آید این است که آیا در پیشبرد اهداف سایت و سئوی آن در راه درستی قدم برمی‌دارید؟

اینجاست که مشاوره سئو آگرینو به کمک شما می آید.

آگرینو در مشاوره سئو چه کاری انجام می‌دهد؟

هدف اصلی ما از ارائه خدمات مشاوره سئو و آنالیز سایت وردپرسی، شناسایی مشکلات تکنیکال و محتوایی سایت شماست. همچنین ارائه راهکار عملی جهت رفع آن مشکل هم در یک جلسه آنلاین به شما آموزش داده می‌شود.

قدم اول: بررسی ساختار سایت

اولین وظیفه یک مشاور سئو بررسی ساختار سایت شما از لحاظ دسته بندی برگه ها و نوشته ها است. یکی از اساسی ترین و بدترین مشکلات سایت ها از لحاظ سئو، عدم دسته بندی درست و استفاده نادرست از برچسب ها مخصوصا در سایت های وردپرسی است. ما در آگرینو به عنوان مشاور سئو شما بعد از بررسی کامل، راهنمایی‌های لازم در زمینه بهینه سازی دسته‌بندی ها را به شما خواهیم داد.

قدم دوم: آنالیز کامل عنوان و متا دسکریپشن صفحات

اولین موردی که کاربر در سرچ گوگل می‌بیند، تایتل (عنوان) و متا دسکریپشن (توضیحات متا) صفحه شماست. وظیفه ما به عنوان مشاور سئو، ارائه گزارش کامل مشکلات و راهکار در این مورد به شماست. صفحات دارای مشکل در عنوان و توضیحات متا را به شما معرفی می‌کنیم. سپس نحوه نوشتن یک تایتل و متا دسکریپشن بهینه از لحاظ محتوا و سئو را به شما خواهیم گفت.

قدم سوم: آنالیز محتوای سایت

قدم بعدی آنالیز کامل و بررسی دقیق محتوای نوشته شده در سایت است. این که آیا در محتوا از هدینگ ها به خوبی و درستی استفاده می شود؟ آیا اصول نگارشی در آن رعایت شده است؟ آیا محتوا نیاز کاربر را در متن و مدیاهای محتوا رفع می کند؟
ما بعد از بررسی کامل و دقیق، آموزش لازم برای بهینه سازی محتوا، عکس‌ها و ویدیوها را به شما ارائه خواهیم کرد.

قدم چهارم: گزارش و بررسی اشکالات تکنیکال

مشکلات تکنیکال معمولا با چشم قابل مشاهده نیستند و این وظیفه مشاور سئو است که آن ها را پیدا و گزارش دهد. به عنوان مثال سرعت سایت یک گزینه مهم است. مورد بعدی بررسی استفاده درست از تگ های HTML در طراحی سایت است. همچنین بررسی وجود و عملکرد صحیحی نقشه سایت و فایل robots.txt نیز ضروری است.

از بابت این موارد هم مطمئن باشید:

 • شناسایی و گزارش ریدایرکت‌ها و زنجیره‌ Redirect Chains
 • بررسی و راهنمایی در خصوص بهینه‌سازی عکس‌ها و مدیاهای سایت
 • بررسی لینک‌های داخلی و خارجی و ارائه راهکار برای بهبود آن ها
 • سایت را از لحاظ تجربه مشتری و رابط کاربری تحلیل خواهیم کرد.