درباره آگرینو

در اینجا داستان ما را کامل بخوانید و درباره آگرینو بیشتر بدانید. از سال 1396 شروع به طراحی سایت کردیم. کم کم با گسترش کسب و کارهای اینترنتی و آنلاین، با توجه به نیاز بازار اقدام به اضافه کردن خدمات مشاوره در زمینه دیجیتال مارکتینگ و سئو کردیم. هدف اصلی ما کمک به افرادیست که در اول راه دیجیتال مارکتینگ هستند و همچنین مشاوره دیجیتال مارکتینگ به صاحبان کسب و کار است.

درباره آگرینو

آگرین در کُردی به معنی آتشین است.

0 سال
فعالیت مستمر
0 مشتری
با رضایت کامل از خدمات
0 دوره رایگان
جهت استفاده علاقه‌مندان طراحی سایت
سال 1391 و دوران دانشجویی

یادم هست که علی‌رغم معدل خیلی بد امتحانات نهایی (حدود 14) نشستم و سال آخر کنکور را درس خواندم و رتبه 917 شدم. خانواده و مشاور و تقریبا تمام کسانی که می‌شناختم من را به رشته‌های برق و مکانیک و عمران تشویق می‌کردند. اما من کامپیوتر دوست داشتم. با کلی ذوق و شوق مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه تبریز قبول شدم و شروع به درس خواندن کردم. در آن زمان در نظر خیلی از مردم راه موفقیت از تنها دانشگاه رد می‌شد و بقیه راه‌ها جانبی بود.

دوران دانشجویی خیلی طراحی سایت را دوست داشتم و شروع به یادگیری HTML و CSS کردم. از سایت w3schools این دو تا زبان را یاد گرفتم. اما باز یک جای کار لنگ بود. به هر زحمتی بود سال 95 از دانشگاه فارغ‌التحصیل شدم و بعد از مدت کوتاهی به سربازی رفتم.

سال 1395 و ورود به دنیای گرافیک

تنها نکته مثبت سربازی، امریه بود. تا ساعت 2 در اداره جهاد کشاورزی حضور داشتم و بقیه روز را در اختیار خودم بودم. یادم است که قبل شروع سربازی برای تسویه حساب دانشگاه به تبریز رفتم. موقع برگشتن داخل سواری با یکی از دوستان قدیمی پدرم آشنا شدم. ایشان به تازگی مجوز روزنامه شرق کردستان رو گرفته بود. از من پرسید که از دوستان دانشگاه کسی هست که صفحه آرایی روزنامه انجام بده. که من گفتم خودم چند مدتی هست در این کار تخصص دارم. از فردای آن روز من سر کار رفتم و این استارت و شروع آشنایی من با گرافیک بود. یادمه که به اتاق من سر میزد و می‌گفت فلان ستون را آنجای روزنامه بزار و من بعد رفتنش در یوتیوب سرچ می‌کردم که چطوری باید این کار انجام بشود.

این از اولین قدم‌هایی بود که در زندگی من همراه با ریسک برداشته شد. هرگز صفحه‌آرایی روزنامه انجام نداده بودم و حتی اسم نرم افزار InDesign به گوشم نخورده بود و فکر می‌کردم با فوتوشاپ انجام میشه! این قدم خیلی مهم بود تا بتوانم به خودم اعتماد کنم. تا سال 96 در زمینه گرافیک و طراحی روزنامه و مجلات کار می‌کردم. حتی به زمینه بسته‌بندی کالا هم ورود کردم. در عرض یک سال تقریبا جزئیات کار دستم آمده بود و حرفی برای گفتن داشتم.

سال 1396 و آشنایی من با وردپرس

سال 1396 بود که با وردپرس آشنا شدم و اولین پروژه خودم را با 1 میلیون و 200 هزار تومان گرفتم. اولین سایت و پروژه مربوط به یک کارخانه تولید کنسانتره و محصولات ارگانیک بود. کم کم با آمدن پروژه‌های طراحی سایت از گرافیک فاصله گرفتم و بیشتر مشغول طراحی سایت شدم. اوایل مجبور بودم پروژه‌ها را با سختی زیاد و هزینه کم قبول کنم. اما به تدریج با وردپرس بیشتر کار کردم و حرفه‌ای‌تر شدم.

آموزش قالب آوادا

دوره رایگان

وردپرس چیست؟

هر سایتی به صورت کلی به سه رکن اصلی نیاز دارد. سه جزء اصلی یک سایت دامنه، هاست و نرم‌افزار است. وردپرس یک نرم‌افزار یا سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که به طراحان و مدیران سایت در طراحی و مدیریت سایت کمک می کند. جالب این است که وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان است.

می‌توانید به راحتی وردپرس را از سایت رسمی خودش به آدرس WordPress.org دانلود کنید. از آموزش‌های دوره رایگان طراحی سایت با وردپرس آگرینو نیز دیدن کنید و طراحی سایت یاد بگیرید. همچنین در صفحه مقالات آموزشی سایت ما دیجیتال مارکتینگ یاد بگیرید و در آن حرفه‌ای شوید.

طراحی سایت کار زیاد آسانی نیست، اما با سخت کوشی و تلاش و پیگیری مستمر می‌توانید شیرینی درآمد از آن را بچشید.

درباره آگرینو و استارت کار

اینجاست که وارد جزئیات درباره آگرینو می‌شویم. سال 98 همکاری من با انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران شروع شد. اولین سایت ثبت نام و برگزاری مسابقات ورزش‌های الکترونیک (Eligo) را راه‌اندازی کردیم و فعالیت من در طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ وارد فاز دیگری شد. سال 99 آگرینو رسما به عنوان مشاوره دیجیتال مارکتینگ شروع به کار کرد. اگر کنجکاو هستید که آگرینو به چه معنی است الان به شما می‌گویم. در زبان کردی “آگرین” به معنی آتشین و “آگر” به معنی آتش است. هدف از انتخاب اسم آگرینو هم این بود که کسب و کار افرادی که به دلیل کرونا خاموش و یا تضعیف شده بود، دوباره آتشین شود.

اضافه کردن خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو

کم کم با گسترش کار و فعالیت آگرینو، خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو را هم اضافه کردیم. پروژه خارجی گرفته شد و کلا فعالیت ما وارد فاز دیگری شد. همین سال 1402 وارد حیطه آموزش هم شدیم و با برگزاری دوره‌های خصوصی طراحی سایت و بازاریابی محتوا، به چندین کسب و کار و دانشجو در یادگیری این مهارت‌ها کمک کردیم.

در حال حاضر مفتخریم که تقریبا در تمامی زمینه‌های دیجیتال مارکتینگ در حال خدمت رسانی هستیم. تیم‌های تولید محتوا، گرافیک، سئو و طراحی سایت آگرینو آماده کمک به کسب و کارها و افراد با بهترین کیفیت خدمات هستند. همچنین در حال تدوین دوره‌های آموزشی رایگان برای استفاده علاقه‌مندان طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ هستیم.

گالری تصاویر