توضیحات

وب سایت ندا ارتباطات آسیا

یک وب سایت رسمی و شرکتی با وقار

ندا ارتباطات آسیا

داستان طراحی

شرکت ندا ارتباطات آسیا به عنوان یک شرکت تولیدی کولرگازی با هدف خدمت به مردم، با ایجاد اشتغال مستقیم برای بیش از 50 نفر و غیر مستقیم برای بیش از 200 نفر تاسیس شد

 اکنون با گذشت حدود چهار سال از آغاز فعالیت افتخار تولید با توانایی رقابت با نمونه های خارجی را دارد و امیدوار است با ادامه فعالیت و تولید بهترین محصولات و جذب رضایت مشتریان و ارائه خدمات در زمینه نصب و راه اندازی و پوشش مناسب خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات و معرفی تولیدات با برندهای Milon و Cooliran جایگاه مناسب خود را در بازار داخلی فراهم سازد.

طی جلسات آگرینو و ندا ارتباطات آسیا قرار بر این شد که وظیفه مهم آنلاین شدن و دیجیتال شدن بر عهده آگرینو باشد و این آغاز یک فعالیت مستمر و پایدار با ندا ارتباطات آسیا بود.

ما به عنوان شرکت ندا ارتباطات آسیا فعال ترین کارخانه تولیدی کولرگازی در غرب کشور چند سال است که به صورت فیزیکی فعالیت می کنیم. در طی فعالیت ما همیشه جای خالی یک وب سایت چشم نواز خالی بود و آگرینو نیاز ما در طراحی وب سایت شرکتی با طرح دلنشین و بر اساس رنگ و طرح سازمانی ما پاسخ داد. در پروژه های بعدی نیز به آگرینو اعتماد می کنیم.

کامران رحیم زادگان, ندا ارتباطات آسیا