درباره آگرینو

هر کسب و کاری در شرایط کنونی نیاز به دیجیتال شدن و حضور در فضای آنلاین دارد. تیم مشاوره دیجیتال مارکتینگ آگرینو در این راه مشاور شما خواهد بود. آگرینو تمامی نیازهای دیجیتال شما اعم از طراحی وب سایت، تولید محتوا و طراحی گرافیک را انجام خواهد داد.

طراحی وب سایت

شما باید اطمینان داشته باشید که وب‌سایت شما حرفه ای و و چابک طراحی شده باشد. وب‌سایت شما مانند ویترین شما است و در اولین بازدید کاربر باید دید درستی از کسب و کار شما به دست بیاورد و شما برای این کار فقط چند ثانیه وقت دارید. هرچه طرح ساده و شیک‌تر باشد، بازدید کننده بیشتری را به مشتری تبدیل می‌کنید.

پلن های طراحی وب

طراحی لوگو

یک لوگوی شیک و با معنی در مرحله اول معرف کسب و کار شما به مشتری است. لوگوهای طراحی شده توسط آگرینو، دارای طرح اختصاصی می‌باشد و خاص شما طراحی و اجرا می شود. به صورت خلاصه لوگویی که برای شما طراحی می شود، در کنار رعایت اصول زیباشناسی، ماهیت منحصر به فرد و غیر کپی دارد.

طرح های ما رو ببینید

تولید محتوا

کمتر کسی را می توانیم پیدا کنیم که حداقل در یکی از شبکه‌های اجتماعی عضو نباشد. از نوجوانان یا سالمندان همه به نوعی در شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارند و به عبارت دیگر همه ما در شبانه روز در حال تولید محتوا هستیم. ولی از بین ما کسی می تواند موفق شود که بتواند محتوای با کیفیت تری تولید کند.

بررسی طرح ها

توسعه فردی

توسعه فردی شامل پرورش مهارت‌هایی است که به افراد کمک می‌کند تا در جهت شکوفایی و رسیدن به حداکثر توانمندی‌های خود برنامه‌ریزی کنند و قدم‌های عملی بردارند. شما می توانید مقالات و آموزش‌های آگرینو را در زمینه های متعدد به صورت رایگان دنبال کنید و از آن ها بهره مند شوید.

مقالات و منابع

میلاد سور

مدیر گروه مشاوره دیجیتال آگرینو

شماره تماس ارتباط با مدیر

09371931926